Škálování virtuálních desktopů

( 14 hlasy )

michaeli-small_07Vysoká kapacita pamětí a architektura systému Cisco UCS připojeného na modulární pole EMC Symetrix V-Max dovolují škálovat VMware View na větší hustotu virtuálních desktopů na procesor a tím šetří náklady. V praktickém testu jsme oveřili, že dvojice 4 core procesorů Xeon 5500 stěží dosáhla 75% využití kapacity při nasazení 160 virtuálních desktopů v ustáleném výkonu průměrného zatížení pracovní stanice. Využití celkové kapacity paměti dosáho při testu 50%.  Test demonstroval schopnost provozu až 640 virtuálních desktopů na jednom UCS chassis o velikosto 8U. Datové úložiště dosáhlo 10% v ustáleném výkonu a 30% při restartu všech hypervizorů. Pole EMC Symetrix V-Max pomocí velké cache se vyrovnalo s velkým počtem krátkodobých I/O špiček a prokázalo kapacitu až pro 1280 virtuálních desktopů.


Závod do oblak začíná, zaklekněte do (v)bloků!

( 4 hlasy )
housingSoučástí komplexního řešení Vblock je například velmi výkonné úložiště EMC Symmetrix VMAX.

EMC, společně se společnosti Cisco Systems a VMware představuje řešení kompletní virtuální infrastruktury v definovaných, předpřipravených a vyzkoušených blocích s jednotnou podporou, správou a monitoringem. Konec sporů mezi správci sítí, storage, serverů a aplikací!

Zrychlení I/O operací pro synchronní replikace a zálohování mezi datovými centry

( 10 hlasy )

divis-SMALL-3Disaster recovery strategie, bezpečné zálohování, synchronní replikace dat, mobilita služeb a virtuálních serverů vyžaduje propagaci I/O operací mezi datovými centry. Přírodní zákony jsou však proti nám a vzdálenost u těchto operací hraje roli. Jak obejít fakt, že rychlost světla není nekonečná? Podívejme se na řešení IOA (I/O Akcelerace) od firmy Cisco.
Propojení datových center na druhé vrstvě (L2 DC Interconnect)

( 11 hlasy )

divis-SMALL-2Nezávislost na lokalitě poskytované služby je trendem jak v podnikových datovéch centrech, tak předpokladem budování škálovatelných řešení typu cloud. Jaké jsou důvody, možnosti a problémy dosavadních řešení této problematiky? Jak řešit tuto problematiku do budoucna? Pojdmě se podívat na bezpečná a škálovatelná řešení firmy Cisco navržená právě pro tuto problematiku.Pět výhod Cisco Unified Computing System

( 11 hlasy )

divis-SMALL-1Řešení datového centra v současné době klade velké nároky na pružnost řešení a příznivé celkové náklady na vlastníctví. Stavba cloudových řešení navíc vyžaduje otevřenost vůči správě prostředky třetích stran a výjimečný důraz na virtualizační techniky. Tradiční serverové platformy s sebou nesou historickou zátěž, které se Cisco ve své platformě mohlo vyhnout. Pojdmě se podívat na pět hlavních výhod servervého řešení Cisco.Cloud.cz (www.cloud.cz), server o Cloud computingu. | Sitemap | RSS - cloud.cz | EMC Showcase