Objem dat na světě se každé dva roky více než zdvojnásobí

( 6 hlasy )

newsVznikají tak nové příležitosti
v oblasti Big Data a nové role v IT.

Nová studie Digital Universe organizace IDC, sponzorovaná společností EMC, odhaduje, že objem dat roste rychleji, než udává Moorův zákon, a že v roce 2011 bude celkový objem digitálních informací činit 1,8 zetabajtů; podniky budou v příštím desetiletí spravovat 50× vyšší objem dat, počet souborů vzroste 75×.

Koalice VCE oznámila dostupnost řešení založených na architektuře Vblock™

( 8 hlasy )

newsKoalice VCE oznámila dostupnost řešení založených na architektuře Vblock™

PRAHA, 11. listopadu 2010 – Koalice VCE (Virtual Computing Environment),
kterou vytvořily společnosti Cisco a EMC s investiční účastí společností VMware a Intel, dnes oznámila všeobecnou dostupnost řešení Vblock™ Powered Solutions for VMware View a Vblock Powered Solutions for SAP. Řešení Vblock Powered Solutions jsou předem důkladně otestované aplikace s certifikací zaručující jejich fungování na platformě Vblock. Koalice VCE v současné době spolupracuje s více než 100 partnery z řad předních společností v 29 zemích, kteří aktivně nabízejí řešení Vblock stále se rozrůstající, rozmanité globální zákaznické základně.
Koalice VCE také oznámila plnou dostupnost funkcí technologie Fiber Channel over Ethernet (FCoE) v rámci své špičkové architektury Vblock, které zákazníkům přinesou další zjednodušení, flexibilitu a efektivitu nasazení. Obě oznámené novinky zákazníkům umožňují rychlejší a efektivnější využití virtualizovaných prostředí díky odstranění časově náročných a nákladných procesů plánování, návrhu architektury a testování, které dnes v datacentrech vyžadují největší množství IT prostředků.

Dimension Data se stávají VCE Partnerem

( 4 hlasy )

newsSpolečnost Dimension Data Czech Republic, a.s. se stává prvním certifikovaným partnerem
VCE aliance společností Cisco, EMC a VMware v České republice

PRAHA – 23. srpna 2010 – Společnost Dimension Data, přední globální poskytovatel IT služeb a řešení, oznamuje, že jako první společnost na českém trhu splnila náročná certifikační kritéria a stává se certifikovaným partnerem VCE aliance s oprávněním používat titul vBlock Qualified Partner.

VMware nakupuje od EMC

( 3 hlasy )

news

SPOLEČNOST VMWARE ZAKOUPÍ OD EMC CORPORATION URČITÉ PRODUKTY PRO SPRÁVU IT A ODBORNÉ ZNALOSTI V OBLASTI SOFTWARU

Akvizice rozšíří řadu produktů VMware vCenter pro správu a přispěje k řešení nejzávažnějších potřeb správy, které vyvstávají při přechodu k technologii cloud computing.

 

Cisco, EMC a VMware vytvořily koalici pro virtualizaci a cloud

( 7 hlasy )
newsSpolečnosti Cisco, EMC a VMware vytvořily koalici Virtual Computing Environment (VCE) zaměřenou na oblast virtualizace datových center a privátní cloud infrastruktury. Spolupráce v rámci koalice bude zahrnovat nabídku společných produktových balíčků, integrované předprodejní, poradenské a podpůrné služby a využívání široké sítě partnerů. Cílem koalice je zlepšit přístup zákazníků k flexibilní infrastruktuře datových center, která jim umožní snížit náklady na technologie, energie nebo pronájem prostor.
Cloud.cz (www.cloud.cz), server o Cloud computingu. | Sitemap | RSS - cloud.cz | EMC Showcase