O aplikaci

Aplikace pro evidenci přijaté a odeslané pošty je užitečnou aplikací, kterou ocení každá firma.

Elektronická forma knihy pošty má mnoho výhod a ušetří drahocenný čas.

Do aplikace můžete snadno zadávat informace o přijaté a odeslané poště. Kromě potřebných informací můžete přiložit také sken dokumentu, obrázek či fotografii.

Na základě zadaných dat dochází k automatickému zpracovávání knihy pošty, která dává přehled o všem, co bylo doručeno českou poštou či jinými přepravci do firmy a co bylo z  firmy odesláno. 

Více informací o aplikaci ZDE

O aplikaci
Funkce

Evidence obchodních partnerů

Díky evidenci obchodních partnerů (zákazníků a dodavatelů) lze snadno dohledat veškerou korespondenci, kterou jste si s těmito partnery vyměnili.

V případě, že do evidence budete vkládat i sken či fotografii přijatých a odeslaných zásilek, snadno dohledáte nejen informace, ale i obsah zásilek.

Elektronická kniha pošty vám umožňuje nahlédnout do evidence zásilek kdykoli a odkudkoli. 

Evidence obchodních partnerů

Snadné zadávání dat

Zadávání dat do aplikace je intuitivní a rychlé. Většinu dat navíc vybíráte z již připravených seznamů. Zadávání je tedy rychlé a snadné.

Tlačítka pro zadávání nových dat jsou vždy na potřebných místech - tedy po ruce.

Snadné zadávání dat

Možnosti aplikace

Pokud evidenci pošty osobně nezpracováváte, ale chcete do ni nahlížet a mít pod kontrolou, co do firmy přišlo, či co bylo z firmy odesláno, můžete si nastavit vlastní upozornění.  

Pošta může být využívána samostatně nebo se stát součástí Vašeho řešení Microsoft 365.  

Naše doporučení je ji zařadit do Microsoft Teams, například jako kartu v týmu Backoffice. 

Možnosti aplikace
Technické informace
Cena
CZK10.000.00/ bez DPH

Standard

Cena je za instalaci a zprovoznění aplikace bez dalších úprav.

Poskytovatel

CloudForce s.r.o.

O nás

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb.

Zaměřujeme se na optimální využití cloudových služeb Office 365 a Azure produktů společnosti Microsoft. Specializujeme se zejména na dosažení všech jejich přínosů u našich zákazníků. S námi můžete Office 365 rozjet, rozšířit, poznat a naučit se využívat na maximum.

Naše největší výhoda

Díky složení našeho týmu jsme schopni zajistit našim klientům komplexní IT služby. U nás to implementací Office 365 nekončí. Víme, že častým úskalím malých a středních firem je roztříštěnost dodavatelů IT služeb, díky které pak vzniká neprovázanost a nefunkčnost mezi informačními systémy, aplikacemi, webovými stránkami atp.

Naší velkou předností je schopnost zajistit odborné IT služby od začátku až do konce, poskytovat fungující technickou podporu a pomáhat našim klientům budovat stabilní značku. Naše produkty jsou cíleně vyvíjeny pro malé a střední firmy. Pomáháme menším a středním firmám jednoduše rozvíjet jejich podnikání a ukázat jim moderní způsob řešení firemních procesů.

Office 365 v kombinaci s námi zajistí plynulý, rychlý a uživatelsky intuitivní chod všech administrativních a komunikačních firemních sfér. Díky tomu se firmy mohou soustředit na důležité věci v jejich podnikání.  

"S námi máte svůj business pod kontrolou."

Více se o nás dozvíte na našich webových stránkách: 

www.cloudforce.cz

www.do365.cloud

info

left

Starter Edition

right

GDPR

*    Povinné položky