Úvod

Aplikace Obědy 365 –  objednávky jídelna umožňuje zaměstnancům Vaší společnosti, aby si mohli objednat jídlo jednoduše pomocí aplikace. Tato aplikace je vhodná pro společnosti, která svým zaměstnancům zajišťuje možnost obědů přímo v zaměstnání. Její velkou výhodou je jednoduchost a přehlednost. Aplikace je vytvořena v Power Apps a jako úložiště dat využívá SharePoint Online.

Úvod
Funkce

Jak aplikace funguje?

Aplikaci lze používat v prostředí Power Apps, v Microsoft Teams, i na Kiosku umístěném například u jídelny nebo ve výrobní hale.

Při objednání jídla zaměstnanec zadá své osobní číslo, případně může využít čtečku čárového kódu nebo čipy RFID, aby bylo zřejmé, kdo si jídla objednává. Osobní čísla zaměstnance je možno převzít z Vašich mzdových údajů, případně si můžete vytvořit svá vlastní.

Jak aplikace funguje?

Jednoduchým způsobem si zaměstnanec následně zvolí z různých variant svá jídla a poté vše řádně uloží. V případě zadání obědů na nadcházející týden se data uloží do seznamu, ze kterého čerpají informace vedoucí jídelny. Vybrané obědy může zaměstnanec v dostatečném časovém předstihu měnit a upravovat (den dopředu je možné vybraný pokrm ještě změnit) – případně v aplikaci může zvolit variantu bez jídla pro konkrétní den. Pokud si zaměstnanec nepamatuje, jaké obědy si objednal, je v aplikaci možnost si zkontrolovat svá zvolená jídla.

Pokud si zaměstnanec nepamatuje, jaké obědy si objednal, je v aplikaci možnost si zkontrolovat svá zvolená jídla.

Správcovský přístup k aplikaci

Správcovský přístup se odehrává primárně na SharePointu. Zde jsou vytvořené jednotlivé seznamy zaměstnanců i jídel, které v daném týdnu jídelna nabízí. U každého jídla jsou uvedeny podrobnosti o gramáži i alergenech. Aplikace je nastavena až pro 5 variací obědových menu s 1 polévkou. Dále si k jednotlivým zaměstnancům můžete přidat např. hospodářská střediska, pokud střediska ve Vaší společnosti využíváte.

Zaměstnanec, který má aplikaci jídelnu na starost, má tyto práva:
- může přidávat a odstraňovat zaměstnance v seznamu na SharePointu,
- může upravovat obědy a tvořit jídelníčky na nadcházející týdny,
- může upravovat zvolená jídla jiných zaměstnanců (na základě jejich požadavků a z řádných důvodů),
- na základě uložených dat předává informace o množství objednaných jídel vedoucímu jídelny,
- spravuje seznamy na SharePointu zcela samostatně

Aplikace byla vyvinuta na základě reálných zkušeností z firem, kteří chtěli ulehčit objednávání jídel zaměstnancům napříč celou organizací.

Správcovský přístup k aplikaci
Technické informace
Cena
CZK20000.00/
bez DPH

Komplet

Cena je za implementaci a zprovoznění aplikace bez dalších úprav.

Poskytovatel

CloudForce s.r.o.

O nás

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb.

Zaměřujeme se na optimální využití cloudových služeb Office 365 a Azure produktů společnosti Microsoft. Specializujeme se zejména na dosažení všech jejich přínosů u našich zákazníků. S námi můžete Office 365 rozjet, rozšířit, poznat a naučit se využívat na maximum.

Naše největší výhoda

Díky složení našeho týmu jsme schopni zajistit našim klientům komplexní IT služby. U nás to implementací Office 365 nekončí. Víme, že častým úskalím malých a středních firem je roztříštěnost dodavatelů IT služeb, díky které pak vzniká neprovázanost a nefunkčnost mezi informačními systémy, aplikacemi, webovými stránkami atp.

Naší velkou předností je schopnost zajistit odborné IT služby od začátku až do konce, poskytovat fungující technickou podporu a pomáhat našim klientům budovat stabilní značku. Naše produkty jsou cíleně vyvíjeny pro malé a střední firmy. Pomáháme menším a středním firmám jednoduše rozvíjet jejich podnikání a ukázat jim moderní způsob řešení firemních procesů.

Office 365 v kombinaci s námi zajistí plynulý, rychlý a uživatelsky intuitivní chod všech administrativních a komunikačních firemních sfér. Díky tomu se firmy mohou soustředit na důležité věci v jejich podnikání.  

"S námi máte svůj business pod kontrolou."

Více se o nás dozvíte na našich webových stránkách: 

www.cloudforce.cz

www.do365.cloud

info

left

Starter Edition

right

GDPR

*    Povinné položky