O aplikaci

Aplikace Onboarding vám usnadní proces adaptace nového zaměstnance na svou pozici. Nad vším máte dohled a nový zaměstnanec již v prvních dnech ví, co má dělat s čím se seznámit, co odevzdat a kdo je v jeho týmu. Zaškolení a adaptace nových firemních posil je s naší aplikací snadná, administrativně a kooperativně nenáročná. Díky strukturovanosti aplikace se noví zaměstnanci zapojí do pracovního procesu rychle a jsou brzy produktivní. 

Více informací o aplikaci ZDE

O aplikaci
Funkce

Jak aplikace funguje

Aplikace obsahuje sady úkolů, které se přiřadí novým zaměstnancům a ti dle nich postupují ve své adaptaci na nové pozici.

Nového zaměstnance aplikace přivítá, představí mu firmu, firemní kulturu, zodpoví nejčastější otázky. Zároveň nový zaměstnanec v aplikaci najde kontakty a informace o všech kolezích z jeho týmu.

V aplikaci nový zaměstnanec najde samozřejmě také přehled adaptačních úkolů, které je potřeba, aby v prvních dnech na jeho pozici splnil. Jednotlivé úkoly obsahují podrobné popisky, jakým způsobem je má zaměstnanec splnit. Po splnění úkolu jej zaměstnanec označí za splněný, napíše dobu plnění úkolu a odešle jej ke schválení. Splněné úkoly pak schvalují odpovědné osoby, které na plnění daných úkolů dohlíží.

Jak aplikace funguje

Jaké jsou její výhody

Aplikace je přehledná a intuitivní, nového zaměstnance vede v adaptačním procesu strukturovaně a odpovědné osoby přehledně vidí, jak rychle se jednotliví zaměstnanci na novém místě zaškolují a jak jsou produktivní.

Generování úkolů pro jednotlivé pozice je snadné, takže připravit adaptační prostředí pro nového zaměstnance není časově náročné.

Díky strukturovanosti úkolů na nic nezapomenete a pokryjete tak, jak administrativní část, tak zaškolující a poznávací část adaptace .

Jaké jsou její výhody

Další výhody

Tím, že je prostředí přehledné a jednoduché, zorientuje se v něm nový zaměstnanec rychle.

Dohlížející osoby vidí přehledně splněné i nesplněné úkoly a mají tak ucelenou kontrolu nad adaptací všech nových zaměstnanců.

Další výhody
Technické informace
Cena
CZK20.000.00/ bez DPH

Standard

Cena je za instalaci a zprovoznění aplikace bez dalších úprav.

Poskytovatel

CloudForce s.r.o.

O nás

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb.

Zaměřujeme se na optimální využití cloudových služeb Office 365 a Azure produktů společnosti Microsoft. Specializujeme se zejména na dosažení všech jejich přínosů u našich zákazníků. S námi můžete Office 365 rozjet, rozšířit, poznat a naučit se využívat na maximum.

Naše největší výhoda

Díky složení našeho týmu jsme schopni zajistit našim klientům komplexní IT služby. U nás to implementací Office 365 nekončí. Víme, že častým úskalím malých a středních firem je roztříštěnost dodavatelů IT služeb, díky které pak vzniká neprovázanost a nefunkčnost mezi informačními systémy, aplikacemi, webovými stránkami atp.

Naší velkou předností je schopnost zajistit odborné IT služby od začátku až do konce, poskytovat fungující technickou podporu a pomáhat našim klientům budovat stabilní značku. Naše produkty jsou cíleně vyvíjeny pro malé a střední firmy. Pomáháme menším a středním firmám jednoduše rozvíjet jejich podnikání a ukázat jim moderní způsob řešení firemních procesů.

Office 365 v kombinaci s námi zajistí plynulý, rychlý a uživatelsky intuitivní chod všech administrativních a komunikačních firemních sfér. Díky tomu se firmy mohou soustředit na důležité věci v jejich podnikání.  

"S námi máte svůj business pod kontrolou."

Více se o nás dozvíte na našich webových stránkách: 

www.cloudforce.cz

www.do365.cloud

info

left

Starter Edition

right

GDPR

*    Povinné položky